Mi Ekip

Mutfak İnsanları Ekibi

Ayberk Şendur


Kurucu Ortak


1990 doğumlu Ayberk, Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan itibaren farklı alanlarda ufak çaplı ticari girişimler gerçekleştirerek başlamış olduğu girişim serüvenine, endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde şirket içi atılımlarla devam etmektedir. “Mutfakinsanlari.com” projesinde, kurucu ortak ve CEO olarak yer almaktadır.


ayberk@mutfakinsanlari.com Linkedin Mi

Yiğithan Erkut


Kurucu Ortak


1990 doğumlu Yiğithan, Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olup Bilgi Üniversitesinde Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Kurumsal bankacılık tecrübesinin ardından bankacılık sektörünü bırakarak tutkunu olduğu girişimciliğe “Mutfakinsanlari.com” projesi ile başladı. Şu an kurucu ortak olmanın yanı sıra stratejik planlama ve pazarlama kollarının başındadır.


yigithan@mutfakinsanlari.com Linkedin Mi

Armağan Ünlü


Senior Ui/Ux Designer, Front-end Developer


1989 İzmir doğumlu Armağan, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümü mezunudur. 2007 yılından bu yana web ara yüz tasarımları, kullanıcı deneyimi çalışmaları yapmış, web, mobil ve e-ticaret sektöründe çalışmıştır. "Mutfakinsanlari.com" projesinin tasarım, front-end ve proje yönetimini üstlenen Armağan, ayrıca en iyi mutfak âşıklarındandır.


armgnunlu@gmail.com Linkedin Mi

Erol Arkat


Software Development Specialist


1989 İzmir doğumlu Erol, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümü mezunudur. İlk yazılım projesini 2005 yılında tamamlayan Erol, bu güne kadar birçok önemli projenin yazılım çalışmalarını üstlenmiştir. "Mutfakinsanları.com" projesinin yazılım geliştirme süreçlerinde aktif olarak rol almakta ve yazılım ekibine liderlik yapmaktadır.


erol@erolarkat.com Linkedin Mi

Yücel Erbuga


Videographer


Mutfak aşığı bir videographer, müzisyen ve gezgin. 10 Ocak 1990’da İzmir Alsancak doğumlu. Yükseköğrenimini İzmir Ekonomi Üniversitesi, Medya ve İletişim Bölümü, Sinema dalında tamamladı. Şuan da Mutfak İnsanları ekibinde videographer olarak görev almaktadır.


ycel_erbuga@hotmail.com Mi